“Rīgas ūpja stāsti” – 1. epizode

Latvijas Ornitoloģijas biedrības Rīgas vietējā grupa ziemas sezonā piedāvā dabas izziņas vakarus “Rīgas ūpja stāsti” , kuru ietvaros plānojam aicināt lieliskus dabas zinātājus, kas dalīsies ar saviem piedzīvojumiem dabā, pētījumiem, stāstiem un uzņemtajām fotogrāfijām.

Pirmajā “Rīgas ūpja stāstu” epizodē 11. decembrī plkst. 18.00 ar stāstiem dalīsies putnu eksperte, Ādažu poligona dabas vērtību pārzinātāja un dažādu putnu vērošanas sacensību uzvarētāja Ieva Mārdega. Būs arī dabas pētnieks Uģis Piterāns, kurš gan lieliski fotogrāfē, gan pēta kukaiņus, gan vēro putnus, gan viņam ir arī iedvesma rakstīt aizraujošu emuāru, un vēl viņš ir arī portāla Dabasdati.lv eksperts.

 

Programmā:
1. Putni (un citi dabas retumi) Ādažu poligonā (I. Mārdega);
2. Gada īsākās dienas putnu sacensības (I. Mārdega);
3. Novērotās putnu sugas no Ķengaraga līdz Dārziņiem (U. Piterāns);
4. ” Tauriņu vērošana 2015″ – tauriņu vērošanas akcija portālā Dabasdati.lv, jau novērotais Rīgā un kukaiņu fotogrāfēšana (U. Piterāns).
Tēja, cepumi un sarunas.

 

Sākums plkst. 18:00, 11. decembrī, Skolas ielā 3, 4. stāvā.

Gaidīti ir visi interesenti!

Dalība ” Rīgas ūpju stāstu” 1. epizodē par ziedojumiem LOB:

– LOB Rīgas grupas biedriem EUR 2

– LOB biedriem EUR 3

– Pārējiem dalībniekiem EUR 5

– Bērniem bez maksas

Lai zinātu, cik tēju vārīt, lūdzam pieteikties uz e-pastu: riga@lob.lv

 

LOB vietējo grupu iesaiste tiek veikta projekta “LOB: putniem un cilvēkiem no Latvijas novadiem līdz pasaulei” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta līdzfinansējums piešķirts no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas “NVO fonds” apakšprogrammas “NVO darbības atbalsta programma”. 95 % programmas līdzfinansējuma tiek piešķirti no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un 5 % no Latvijas valsts budžeta.