“Zaļais barometrs”. Ministru debates “100 dienas valdībā: uzsāktais klimata, dabas un vides politikā”

Iniciatīva “Zaļais barometrs” organizē Zaļā grila diskusiju – ministru debates  “100 dienas valdībā: uzsāktais klimata, dabas un vides politikā”.

Diskusijā piedalīsies klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks un zemkopības ministrs Didzis Šmits. 

Moderators – žurnālists Gundars Rēders.

Diskusija notiks ceturtdien, 30.martā pulksten 11.00-11.45 ES Mājas Kamīnzālē (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā). Uz diskusiju klātienē obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 23. martam, aizpildot īsu anketu: https://ej.uz/Zalogrilu , jo vietu skaits telpā ir ierobežots. 

Diskusijā varēs piedalīties arī tiešsaistē: https://www.zalais-barometrs.lv/, “Zaļā barometra” Facebook lapā, LSM, kā arī iniciatīvas sadarbības partneru mājaslapās un sociālajos tīklos. Šeit zaļo grilu ieraksti būs pieejami arī pēc tiešraides, un tos varēs noskatīties arī kanālā TV4.

Projektu “Zaļais barometrs” un diskusiju “Zaļais grils” īsteno Latvijas ietekmīgākās vides NVO – Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas Fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija un biedrība “Zaļā brīvība”. Iniciatīvas mērķis ir uzraudzīt un vērtēt politiskās norises saistībā ar dabas un vides jautājumiem.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.