Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Nometnes
 

LOB aicina piedalīties putnu pazīšanas seminārā–nometnē Papē!

 

Vadītāji: Oskars Keišs un Agnis Bušs

 

Semināra norises laiks: 9.-11. oktobrī LU Bioloģijas institūta Papes putnu stacijā, Rucavas novadā.

Cena: Ls 18,00 / LOB biedriem – Ls 15,00

 

Semināru gaitā dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas iemaņas putnu atpazīšanā, tuvāk iepazīt Papes putnu staciju un ornitlogu darbu putnu gredzenošanā un migrācijas pētījumos. Nometnes vadīs profesionāli ornitologi.

Nometnes norisināsies no piektdienas vakara līdz svētdienas pēcpusdienai. Ja vēlaties piedalīties, lūdzu, piesakieties nekavējoties, jo semināra dalībnieku skaits ir tikai 15 (nometne notiks, ja pieteiksies vismaz 10 dalībnieku).

Dalībniekiem tiks nodrošināta nakšņošana (jāņem līdzi guļammaiss un siltas drēbes), kā arī ēdināšana, pašiem jāsedz transporta izdevumi nokļūšanai līdz Rucavai un atpakaļ (līdz Papes putnu stacijai nogādās semināra vadītāji).

 

Pieteikšanās semināriem

1. Rakstiet uz e-pastu agnis.buss@gmail.com, semināra vadītājam Agnim Bušam, vai zvaniet LOB – 67221580 un piesakiet savu dalību seminārā, nosaucot vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni un vēlams e-pastu.

 

2. Ne vēlāk kā 10 dienas pirms semināra sākuma samaksājiet par dalību seminārā. To var izdarīt LOB birojā (Kalnciema ielā 27, Rīgā) vai ar pārskaitījumu bankā (norādot maksājuma mērķi). LOB rekvizīti:

Latvijas Ornitoloģijas biedrība, reģ. nr. 40008002230

Swedbank, konta numurs LV34HABA000140J035491

 

Organizatorisku iemeslu dēļ atsaukt dalību var ne vēlāk kā 7 dienas pirms semināra sākuma. Atsaucot dalību vēlāk, samaksātā nauda netiek atmaksāta.