Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

LOB notikumu kalendārs
 

Talka dabas parkā "Dvietes paliene"


LOB aicina piedalīties talkā Dvietes palienes dabas parkā

Šī gada 18. un 19. augustā aicinām piedalīties talkā, kas notiks īpaši aizsargājamā dabas teritorijā un putniem nozīmīgajā vietā Dvietes paliene (Daugavpils rajons). LOB rīkotās talkas laikā tiks veikta krūmu ciršana aizaugušajās palieņu pļavās, lai palīdzētu nodrošināt savvaļas putnu ligzdošanu, savvaļas zirgu aploku uzlabošana un dabas parka topošā informācijas centra apkārtnes sakopšana. Lai tuvāk iepazīstinātu ar Dvietes dabas parku un tā dabas vērtībām, 19. augusta rītā aicinām talciniekus doties ekskursijā, kuru vadīs Edmunds Račinskis, LOB putniem nozīmīgo vietu programmas vadītājs.

Programma:

18. augustā izbraukšana plkst. 10:00 no Rīgas Latviešu biedrības nama. Pēc ierašanās un iekārtošanās, no plkst 15:00 notiks talka.

19. augusta rītā notiks ekskursija, pēc tās talka turpināsies līdz plkst. 15:00, kad izbrauksim atpakaļ uz Rīgu.

Dalībai talkā lūdzam pietiekties iepriekš, līdz 13. augustam, zvanot pa tālr. 7221580 vai uz e-pastu lasma@lob.lv

Līdzi jāņem telts un guļammaiss, piemērots apģērbs. Bezmaksas transportu (autobusu) uz/no talkas vietu, ēdināšanu un darba cimdus nodrošinās organizētāji.

Talku organizējam sadarbībā ar nevalstisko organizāciju "Dvietes senlejas pašvaldību apvienība", tās rīkošanu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.