Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" sestā kārta

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" sesto kārtu - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

 

Konkursa sestās kārtas uzdevums:

Sagatavojiet komiksu, video vai animācijas filmu par tēmu "Mežs ir mājas" (vērtējumu noteiks kā atbildes saturs, tā noformējums).

Piezīme: uzdevuma izpildei var izmantot dažādas iespējas - gan zīmējot komiksu vai animācijas filmu ar roku, gan izmantojot modernās tehnoloģijas (pašlaik ir pieejamas daudz bezmaksas programmas un lietotnes, ar kurām izveidot animācijas un video filmas, kā arī zīmēt komiksus), gan šīs abas iespējas kombinējot.

 

Tāpat kā līdz šim - atbildi var iesūtīt dažādos formātos. Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 27. marts.

 

Septītā kārta tiks izsludināta līdz 27. martam.

Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

 

Dokumenti:

Konkursa nolikums (.pdf)

1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx, jāaizpilda tikai vienreiz)

 

 

 

Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580