Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" piektā kārta

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" piekto kārtu - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

 

Konkursa piektās kārtas uzdevums:

Izvēlieties kādu gājputnu sugu un attēlojiet, obligāti pievienojot aprakstu, šī putna ceļu no izšķilšanās vietas uz ziemošanas vietu un atpakaļ: kad, kā un uz kurieni putns lido, kā atrod ceļu, kādas grūtības tam gadās ceļā, kas tam palīdz izdzīvot u. tml.

NB! Vērtēšanā tiks ņemts vērā arī atbildes noformējums. Lūgums atbildes iesniegt kā e-pasta pielikumu jebkurā atbilstīgā formātā, kā arī aicinām visus pārliecināties, vai esat nosūtījuši dalībnieka anketu (skat. tālāk).

 

Tāpat kā līdz šim - atbildi var iesūtīt dažādos formātos. Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 13. marts.

 

Sestā kārta tiks izsludināta līdz 13. martam.

Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

 

Dokumenti:

Konkursa nolikums (.pdf)

1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx, jāaizpilda tikai vienreiz)

 

 

 

Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580